Ahşap Yünü Malzeme Nedir?

Ahşap yünü, çimento ve sudan yapılmış çevre dostu, geri dönüştürülebilir bir malzemedir ve yangına dayanıklıdır ve 1. sınıf kaplamalı koruyucu kaplama ile onaylıdır.

Ses Emici Özellik

Açık malzeme yapısı ses yansımalarını azaltır ve Aksa Wood Wool®’u iyi bir ses emici yapar. Malzeme gürültüyü azaltır ve konutlarda, endüstriyel tesislerde ve kamusal alanlarda dinlendirici akustiğe katkıda bulunur.

Isıyı Biriktirme Kapasitesi

Akustik Ahşap Yünü ürünleri, ortam havasındaki ısıyı depolar ve hava sıcaklığı düştüğünde yayar. Bu, daha düşük enerji maliyetlerine, daha az çevresel etkiye ve iç mekanlarda istikrarlı ve konforlu bir iklime katkıda bulunur.

Nem Düzenleyici Yapısı

Neme dayanıklı malzeme, nemi emerek ve ardından ortam havasına yayarak havadaki nemi dengeler. Bu, hem konfor hem de sağlık için iyi olan hoş bir iç mekan iklimine katkıda bulunur. Yüksek pH değeri de küf oluşumunu engeller ve malzeme çürümeden etkilenmez.

Bir fikrin yavaş yavaş olgunlaştığı, büyüdüğü ve sonunda mükemmel tasarım yaratılana kadar katılaşmaya devam ettiği durumu muhtemelen biliyorsunuzdur. Fikriniz bir plana dönüştüğünde. Ve plan nihayet uygulandığında – bunlar, işin sadece bir iş değil, aynı zamanda bir çağrı olduğunu doğrulayan hayattaki anlardır. En sıra dışı fikirlerinizi bile uygulama ve hatta genişletme fırsatından yararlanın.

 

Open chat
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hello

May we help you?